Cuebid Investment sp. z o.o.

Spółka specjalizuje się w obrocie nieruchomościami. Pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości komercyjnych jak również domów, mieszkań czy ziemi dla osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie naszego personelu gwarantuje sukces zarówno w negocjacjach jak pełny nadzór nad legalnością przeprowadzanej transakcji.

Zajmujemy się również doradztwem pod kontem inwestycyjnym, przeprowadzamy analizę rynku doradzamy w zakupie nieruchomości. Nasza wiedza pozwala na zminimalizowanie ryzyka przy trafności wyboru oraz całkowita eliminacje ryzyka pod kontem uczciwości przeprowadzanych transakcji.

Na życzenie naszych klientów zarządzamy również powierzonymi nieruchomościami, prowadzimy wynajem, rozliczenia czynszu, wyszukujemy ekipy remontowe oraz nadzorujemy ich pracę. Prowadzimy również nadzór nad dużymi projektami budowlanymi w dowolnym zakresie w zależności od potrzeb naszych klientów.

Wszystkie nasze działania mają na celu zminimalizowanie stresu i zagwarantowanie osiągniecia pełnej satysfakcji naszych klientów podczas współpracy z nami.Spółka zajmuje się świadczeniem usługi dla firmy zewnętrznej polegającej na organizacji pracy i logistyki przedsiębiorstwa. Głównym celem jest kontrola i ochrona przedsięwzięć biznesowych naszych klientów, podczas nieobecności właściciela jak również bieżąca pomoc i doradztwo w czasie osobistego zarządzania firmą.

Prowadzimy pełny nadzór nad przepływem kapitału, kontrolujemy legalność operacji, weryfikujemy umowy. W pełni kontrolujemy projekty realizowane przez firmę. Weryfikujemy i nadzorujemy kontrahentów i potencjalnych przyszłych partnerów biznesowych. Wszystko to ma na celu pełne zabezpieczenie interesów naszego klienta i maksymalne zminimalizowanie stresu wiążącego się z prowadzoną działalnością.

Przeprowadzamy również proces rekrutacyjny pracowników. Wynajmujemy pracowników dla naszych klientów, nadzorujemy podwykonawców i firmy zewnętrzne świadczące usługi na rzecz klienta.

Naszym głównym celem jest rozpostarcie parasola ochronnego nad przedsiębiorstwem. Dokładnie sprawdzimy legalność prowadzonej działalności, bezpieczeństwo zawieranych umów oraz uczciwość i rzetelność potencjalnych partnerów. Nasi zweryfikowani i sprawdzeni pracownicy są powoływani zarówno do rad nadzorczych jak i na stanowiska zarządu, co gwarantuje bardzo wnikliwy nadzór nad majątkiem naszego klienta.Copyright © 2015 Oak Tree Holding sp. z o.o.