Vis Conecto sp. z o.o.

Naszym celem jest inicjowanie i prowadzenie nowych przedsięwzięć o charakterze biznesowym z partnerami spoza Unii Europejskiej na terenie Polski. Za naszym pośrednictwem i przy naszej pomocy inwestorzy z zagranicy, nie znający realiów Polskiego rynku mogą śmiało planować ekspansję i rozwój firmy na terenie naszego kraju.

Realizujemy zadania począwszy od organizacji przylotu, transport z lotniska, hotelu czy pomocy tłumacza. Dla naszych klientów weryfikujemy potencjalnych partnerów i kontrahentów działających na terenie Polski. Organizujemy spotkania biznesowe. Przeprowadzamy przez cały proces zakładania firmy, uzyskanie wszelkich pozwoleń i koncesji niezbędnych do prowadzenia działalności. Organizujemy i przede wszystkim nadzorujemy prawidłowość wszelkich zawieranych umów zarówno pod kątem prawnym jak i ich opłacalności dla naszego klienta.

Dysponujemy profesjonalnym zespołem w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego jak również tłumaczy czy notariuszy od lat współpracujących z naszą firmą, których rzetelność i profesjonalizm jest nienaganny. Organizujemy miejsce prowadzenia działalności, jak również pomagamy przy wyborze personelu niezbędnego do obsługi firmy. Realizujemy również wszelkiego rodzaju życzenia naszych klientów działając na zasadzie usługi Concierge.

Gwarantujemy uczciwość, niezawodność, rzetelność i pełną transparentność prowadzonych przez nas działań, co jest podstawą długiej i owocnej współpracy, opartej na zaufaniu wypracowanym poprzez indywidualne relacje z klientem.

Firma Vis Conecto zajmuje się również realizowaniem zleceń dla osób prywatnych, którzy w naszym kraju chcą kupić ziemię lub nieruchomości o charakterze nie komercyjnym. Wyszukujemy zadaną nieruchomość, sprawdzamy wszystkie dokumenty i nadzorujemy prawidłowość przeprowadzanej transakcji tak, aby nie narazić naszego klienta na jakikolwiek stres czy stratę finansową mogącą wyniknąć z nieprawidłowo przeprowadzonej transakcji.Copyright © 2015 Oak Tree Holding sp. z o.o.